Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.
Comment: Обновленные процессы

...

1. "Реєстрація результатів візиту в ЦК"

Image RemovedImage Added

StepDescription
1.1Пошук пацієнта та визначення режиму роботи з данимиПершочергово лікар (або співробітник рецепції) має знайти пацієнта в системі eHealth та визначити в якому режимі він буде працювати з даними пацієнта.
У випадку, коли користувач є лікарам первинної ланки та має активну підписану декларацію з пацієнтом, він може отримати повний доступ до всіх медичних даних пацієнта. Якщо ж пацієнт поки що не має декларації або хоче перезаключити її з поточним лікарем, ця операція може бути виконана на місці, після чого лікар отримає повний доступ.
Якщо ж лікар не має активної  декларації з пацієнтом, проте має підставу для отримання розширеного доступу до даних пацієнта, наприклад направлення, воно може бути використано для отримання розширеного доступу. 
Лікар може отримати обмежений доступ через Patient summary до даних пацієнта, якщо в нього немає підстав для отримання розширеного або повного доступу. 
1.2Ознайомлення з історією пацієнтаПісля отримання доступу до даних, лікар, в доступному йому режимі, може ознайомитися з необхідними медичними даними пацієнта.
1.3Надання медичних послугЛікар спілкується з пацієнтом, надає медичну допомогу згідно ситуації. При цому, лікар може парелельно вносити дані до системи, або ж перейти до кроку 1.4, після того як надасть медичні послуги, згідно до бізнес-процесу, імплементованого в конкретному ЗОЗ.
1.4Запомнення медичної документації в МІСЛікар послідовно вносить дані до МІС. Приклад процесу заповнення даних.
1.5Підтвердження сформованої документації та накладання ЕЦПЛікар перевіряє документи(консультаційні висновки), сформовані підчас візиту, та накладає свій електронно-цифровий підпис.
1.6Подача результатів візиту до ЦКЛікар підтверджує відправку результатів візиту до ЦК.
МІС послідовно здійснює виклик необхідних веб-сервісів для передачі даних до ЦК в автоматичному режимі.

...

*-на діаграмі зображений приклад процесу. ЗОЗ залишає за собою право самостійно визначати послідовність та набір дій, які виконуються на візиті.
Також, МІС залишає за собою право самостійно визначати в який момент виконувати виклики веб-сервісів (одразу після створення об'єкту в МІС, або ж наприкінці візиту)

Image RemovedImage Added

StepDescription
3.1Визначити чи необхідно створити новий епізод
3.2Створити епізод
3.3Визначити чи необхідно змінити назву епізодуНазва епізоду - це допоміжна характеристика епізоду, яка допомогає лікарю орієнтуватися в списку епізодів
3.4Змінити назву епізоду
3.5Створити візитВізит - це адміністративний об'єкт, необхідний для групування взаємодій
3.6Створити взаємодіюВзаємодія - це основний артефакт візиту. Лікар має обов'язково заповнити причину, діагноз та дію.
У блоці "Діагнози" лікар посилається на нові або попередньо-створені діагнози, вказуючи звязок між ними (основний, супутні, ускладнення). Цей набір діагнозів вважається поточним предметом лікування та автоматично дублюється в блок "Поточні діагнози" епізоду.


В залежності від ситуації, лікар може створити наступні об'єкти:
3.7Заповнити обстеження
3.8Заповнити діагнозиВпродовж взаємодії, лікар може зареєструвати як поточні діагнози, так і історичні. Історичні діагнози, які не є предметом лікування поточного епізоду, не зазначаються в блоці "Діагнози" взаємодії і не буть відображені в історіїї діагнозів епізоду.
3.9Заповнити алергії
3.10Заповнити імунізації
3.11Заповнити оцінки ризиків



3.11Визначити, чи необхідно закрити епізод
3.12Закрити епізод, вказати причину

...