/
Особливості роботи з електронним направленням (ЕН)

ЕСОЗ - публічна документація

Особливості роботи з електронним направленням (ЕН)

Існуючі методи АРІ по роботі з ЕН поділено на 2 підгрупи:

  1. Методи групи Manage Service Requests in patient context - працюють на основі правила ABAC “in episode context”. Таким чином, ці методи передбачають використання лише з боку автору ЕН, або з боку користувача, що має дійсний апрувал на епізод, з посиланням на енкаунтер якого створено направлення.

  2. Методи групи Manage Service Requests передбачені для користувача, що є виконавцем за ЕН і не потребують знання контексту епізоду, в якому створено направлення. Основний метод для пошуку ЕН для виконавця - Search for a service requests - пошук за номером ЕН (параметр requisition)

 

Особливості, що стосуються Forbidden груп

Для роботи з ЕН, які мають ознаки Forbidden груп, користувачеві потрібно отримати дозвіл від пацієнта на операції з Forbidden даними у системі E-Health.

Якщо дозвіл не отримано, то користувач, який не має відповідного дозволу, перестає отримувати саме це направлення через Search for a service requests.

Детальніше про результат фільтрування ЕМЗ при роботі з направленнями можна подивитися за посиланням: Medical Events filtration by Forbidden groups_UA | Фільтрувати медичні події

ЕСОЗ - публічна документація